درباره ما

 معرفی شرکت طب و پلیمر :

شرکت طب و پلیمر در فروردین ماه  1376 با نام اولیه روشن راد با هدف تولید آمبوبگ های تنفسی و سایر قطعات و لوازم پلیمری مورد استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی تأسیس گردید.

این شرکت مأموریت خود را تولید و معرفی کالای پزشکی با کیفیت ایرانی تعریف نمود و چشم انداز مورد انتظار مدیران این شرکت رسیدن به روزی بود که حک عبارت " ساخت ایران " بر روی کالاها متضمن کیفیت برتر و اعتماد صد در صد مشتریان ابتدا در بازارهای داخلی برای مصرف کنندگان ایرانی و سپس در بازارهای بین المللی باشد.

 

از اوایل سال 1379 مقوله جلوگیری از گسترش عفونت های بیمارستانی، متخصصان این شرکت را بر آن داشت تا با بهره گیری ازتکنولوژی منسوجات نبافته یا Nonwoven اقدام به تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی با هـدف کاهـش عـفونت های حــین  و بعد از عمل جراحی نمایند که در ابتدا انواع عمومی و سپس با ورود تجهیزات مدرن و کسب دانش فنی روز دنیا زمینه برای تولید انواع تخصصی و استریل این محصولات نیز فراهم شد .

 

با توجه به نیاز کشوربه ایجاد زیر ساخت های اساسی در تولید تجهیزات پزشکی ، شرکت طب و پلیمر در سال 1386 و همزمان با تولید محصولات خود ، اقدام به ساخت کارخانه ای مدرن و مجهز مطابق با مقررات GMP و استانداردهای روز دنیا نمود و پس از تکمیل فضاهای تولید و تجهیز آن به ماشین آلات پیشرفته ، تولید انبوه کلیه ی محصولات خود را در چارچوب استانداردهای بین المللی در این کارخانه ادامه داد .

این کارخانه در شهرک صنعتی عباس آباد تهران ، واقع در کیلومتر 45 جاده خاوران در زمینی به مساحت 6000 متر مربع با زیر بنای مفید 3350 مترمربع ، شامل فضاهای Clean Room و محیط های کنترل شده و سایت اختصاصی استریل ، آزمایشگاه ، انبار مواد اولیه و محصول احداث شده است .

تجهیزات اتوماتیک طاقه پهن کن و برش ، سیستم نقاله اتوماتیک و سایت اختصاصی استریلیزاسیون با گاز اتیلن اکساید از ویژگی های منحصر به فرد این کارخانه می باشد.

سیستم نقاله اتوماتیک به منظور توزیع قطعات نیمه دوخته گان ها بین ایستگاه های مختلف کاری نصب گردیده و استفاده از آن منجر به افزایش سرعت و دقت دوخت گان ها ، کاهش تماس محصول در حال تولید با دست پرسنل و زمین و نهایتاً ارتقاء سطح کیفی و بهداشتی محصول تولیدی می گردد.

برای اطمینان از صحت فرآیند استریل ، کلیه آزمایشات لازم در آزمایشگاه میکروبیولوژی کارخانه صورت می پذیرد.


 

این شرکت در سال 1388 به عنوان اولین تولید کننده البسه و پک های جراحی یکبار مصرف بیمارستانی موفق به دریافت پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شد و در دی ماه همان سال تأییدیه های بین المللی  ذیل را از موسسه     QC سوئیس اخذ نمود:

ISO 9001: 2008  

ISO 10002: 2004 

ISO 13485: 2003+AC:2007

 Directive 93/42EEC,Annex II  

 

استقرار سیستم های مدیریت کیفیت و استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب ایرانی و خارجی از یک سو و بهره مندی از دانش فنی بالا و پرسنل مجرب و آموزش دیده از سوی دیگر همگی دست به دست هم داده تا mediPOL همواره به عنوان برند برتر مورد اعتماد  مصرف کنندگان باشد.

شرکت طب و پلیمر با 15 سال سابقه عضویت در انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی ، دندان پزشکی ، آزمایشگاهی – عضویت در انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران و انجمن صنایع نساجی ایران و با داشتن شبکه گسترده  توزیع و فروش در اکثر شهرهای ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده البسه و پک های جراحی تخصصی  یکبار مصرف بیمارستانی در کشور شناخته شده است.

تمام تلاش موسسین ، مدیران و پرسنل این مجموعه حول این محور است که محصول ایرانی با نام ایرانی و با کیفیت جهانی تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه گردد .


mediPOL گسترش سلامتی و رفاه بیماران را به صورت حرفه ای در نظر داشته و مهم ترین اولویت و رسالت خود را حفاظت از پزشکان و بیماران آنها می داند. 

دی ان ان